Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Maj 2017
PońWtoŚroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

___________________


Telefony alarmowe:

999
Pogotowie Ratunkowe

997
Policja

998
Straż Pożarna

112
Centrum Powiadamiania Ratowniczego z telefonu komórkowego


_____________________

Sonda

Nad którym jeziorem najchętniej wypoczywasz ?
 
  • Slide-1
  • Slide-2
  • Slide-3
Kurs Płetwonurka PDF Drukuj
nurek

   Lipnowskie WOPR rozpoczyna szkolenie płetwonurkowe. Kurs zaczynamy od poziomu podstawowego P1 CMAS. Absolwent kursu uzyskuje uprawnienia do swobodnego nurkowania na głębokość do 20m. Zajęcia teoretyczne i basenowe planowane są w Lipnie, zajęcia na wodach otwartych- Jezioro Orłowskie. Zapewniamy sprzęt szkoleniowy i opiekę doświadczonej kadry instruktorskiej.

WARUNKI UCZESTNICTWA W KURSIE:
 - Ukończone 14 lat 
 - Podstawowa umiejętność pływania 
 - Dobry stan zdrowia poświadczony badaniami lekarskimi lub oświadczeniem uczestnika kursu na "Formularzu Medycznym

   Dla młodzieży poniżej 14 roku życia planowane są zajęcia na stopień Płetwonurka Młodzieżowego.
Obok kursu podstawowego prowadzone będą również zajęcia specjalizacyjne z zakresu nurkowania w suchych skafandrach, nawigacji podwodnej, poszukiwania wydobywania, nurkowania nocnego, mieszanin oddechowych- nitroksu.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 27 stycznia 2017 o godz 18.00 w biurze WOPR prz ul. Sierakowskiego

 
Kurs Młodszego Ratownika PDF Drukuj

14222295_1093087800728558_4844266258270460522_n

Z Nowym Rokiem rusza nabór na kurs Młodszego Ratownika WOPR ( I etap na ratownika wodnego). 
Osoby chętne prosimy o zapisy oraz uiszczenie zaliczki w wysokości 150 zł na rachunek bankowy.
Termin rozpoczęcia zostanie podany w terminie późniejszym po zgłoszeniu się przynajmniej 10 osób.(najprawdopodobniej ferie zimowe)
Szczgóły na: kliknij
Serdecznie zapraszamy
 
Spotkanie wigilijne 2016 PDF Drukuj

   16 grudnia w restauracji Bakalarka odbyło się Spotkanie Wigilijne Lipnowskiego WOPR,
na które przybyli  ratownicy oraz zaproszeni goście. Omówiono i podsumowano kończący się rok 2016 oraz przedstawiono plany na nadchodzący 2017. Prezes Lipnowskiego WOPR –Paweł Gawroński złożył wszystkim ratownikom podziękowania za wkład pracy i osobiste zaangażowanie, które przyczyniło się do zwiększenia bezpieczeństwa na wodach powiatu oraz zapobiegło wielu groźnym wypadkom i dramatom ludzkim. Jednocześnie życzył wszystkim dalszych sukcesów w pracy zawodowej, społecznej i w życiu osobistym oraz Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku.
Dziekujemy wszystkim ratownikom i zaproszonym gościom za przybycie.

111111111111111

Więcej…
 
Zakończenie sezonu 2016 PDF Drukuj

   Jak powszechnie wiadomo sezon wodny kończy się rokrocznie 15 września, w tym roku by podsumować letnie zmaganie lipnowskie WOPR zoorganizowało manewry ratownicze dla jednostek Wopr z woj. Kuj.-Pom. połączone ze ślubowaniem młodszych ratowników w Skępem. Uczestnicy wspólnie ćwiczyli podejmowanie tonących na łodzie i skutery wodne. Trenowano akcje ratownicze z użyciem sprzętu ratunkowego, pasa ratowniczego, rzutki, koła i kołowrota., Miejsce miały także pokazy umiejętności sterników motorowodnych, wspólnie doskonalono skoki desantowe z łodzi i pontonów, na zakończenie dnia przy ognisku podsumowano tegoroczne doświadczenia. 

22 
Więcej…
 
Dożynki w Tłuchowie PDF Drukuj

   21 sierpnia 2016 roku na stadionie gminnym w Tłuchowie odbyły się uroczystości Gminnych Dożynek ratownicy Lipnowskiego WOPR zaprezentowali  akcje udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej i sprzęt wykorzystywany w ratownictwie wodnym.
 
Dni Bezpieczeństwa Społeczności Wiejskiej" w Jasieniu PDF Drukuj

   W dniu 11 sierpnia Ratownicy Lipnowskiego WOPR brali udział w akcji ,,Dni Bezpieczeństwa Społeczności Wiejskiej" w Jasieniu.

21 
 
Piknik w Grochowalsku PDF Drukuj

   Pokazy na pikniku rodzinnym w Grochowalsku.

20 
 
Piknik w Moszczonem PDF Drukuj

   23 lipca na zaproszenie Osp Moszczone uczestniczylismy w pikniku rodzinnym nad jeziorem Moszczone. Uczestnicy dowiedzieli sie jak wyglada praca ratownika wodnego oraz zapoznali sie ze sprzetem jakim dysponuje nasza jednostka.

19 
 
Bezpieczne wakacje w przedszkolu Promyczek PDF Drukuj

   W dniu 6.07 odbyła się lekcjapod tytułem bezpieczne wakacje , którą przeprowadzili ratownicy WOPR z Lipna.Ratownicy omówili jak należy bezpiecznie zachować się nad wodą w czasie wakacji. Dzieci obejrzały sprzęt ratowniczy oraz zaprezentowano pokaz udzielania pierwszej pomocyosobie która straciła przytomność.Ratownicy tłumaczyli jak dzieci powinny zachować sie w sytuacjach niebezpiecznych, oraz dowiedziały sie jakie niebezpieczeńswa czychają na nie podczas wakacji i wypoczynku. Lekcja była bardzo ciekawa, a dzieci wzbogaciły się o nową wiedze.

18 
 
XI Mistrzostwa w ratownictwie wodnym PDF Drukuj

   18 czerwca odbyły się XI Mistrzostwa woj. kujawsko-pomorskiego w Ratownictwie Wodnym. Nasza jednostka jako jedyna wystąpiła w dwóch reprezentacjach- kobiet i mężczyzn. Rywalizacja była zacięta, jednak naszej jednostce udało się ustać na podium aż w trzech konkurencjach. 
Tytuł mistrza województwa kuj-pom z naszej jednostki otrzymał Mateusz Tomaszewski w rzucie kołem na odległość, oraz trzecie miejsce w konkurencji pt. "rzut kołem na celność". 
Udało nam się także wywalczyć wicemistrzostwo w akcji z kołowrotem w składzie:Igor Lisbob Marcin Makowski Mateusz Tomaszewski
Dziękujemy serdecznie organizatorom, oraz innym zawodnikom za dawkę zdrowej rywalizacji! :) Do zobaczenia za rok.

14
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 13

Szkółka pływacka

logo_szkolka_plywania

__________________________________

Przyjaciele/Sponsorzy

 

insteko

 

 

logo_wisniewski

F.H.U. "Wiśniewski" Józef Wiśniewski

 

 

virgo_logo

__________________________________

Copyright © Lipnowskie WOPR